ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ...ΑΛΛΑ Η ΞΕΝΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΞΕΝΕΡΑ!

Γιατί ρε μάγκες τους δίνετε χαρά τσάμπα? Γιατί? Δεν θέλουμε να γελάνε ποτέ οι ανύπαρκτοι, δεν θέλουμε να μας αμφισβητούν ούτε λεπτό αυτοί...

Δεν ξέρω πως την έχετε δει...βαριέστε, σνομπάρεται,δεν θέλετε...μάλλον το δεύτερο ισχύει, δεν γίνετε όμως να συνεχιστεί άλλο αυτό, έχουμε 0-3 φέτος πρέπει να πάρετε μπρος και να τους γα.....!

Το παιχνίδι δεν είναι για να πούμε πολλά....χάθηκε στις λεπτομέρειες για τους Εξαστερους, σε δυο φάσεις στο 4το δεκάλεπτο και ενώ ήταν προς το τέλος, σε μια φάση ενώ ήμασταν 1 πόντο μπροστά ο Μπατίστ μόνος κάτω από το καλάθι κάνει βήματα και αμέσως στην επόμενη φάση ο διαιτητής Κορομηλάς έβαλε το χέρι του...καθώς σε ένα σουτ δικό μας η μπάλα χτυπάει στεφάνι και ο Γλυνιαδάκης τραβάει το στεφάνι, αυτό είναι παράβαση και το καλάθι έπρεπε να μετρήσει αλλά ο διαιτητής δεν έδωσε τίποτα με αποτέλεσμα οι Γαύροι να είναι κοντά στον πόντο το σκορ και το παιχνίδι χάθηκε 74-68.

Υ.Γ. Ραντεβού στους τελικούς του πρωταθλήματος Λιμανίσιοι...!

Editorial:(greenarea team)